Amacımız ve Hedefimiz
Kuruluşundan itibaren şirket odağına ‘insan’ı koyan Özdoğu Mermer, ‘insan’ için üretmektedir. Yaptığı yatırımlarla bulunduğu bölgedeki halka istihdam ve eğitim sağlayarak, insanın kalite ve refah seviyesinin yükselmesi için çaba göstermektedir. Tüm iş süreçlerini bu vizyon doğrultusunda gerçekleştiren Özdoğu Mermer’in vizyonu hem müşteri memnuniyeti sağlamak, hemde kendi çalışanını mutlu etmektir.

Doğal taş sektöründe gelişmiş ve modern teknolojinin öncüsü konumunda olan Özdoğu Mermer, en kıymetli demirbaşımız olan doğayı da koruyarak, sadece bugüne değil, mutlu insanlarla geleceğe de yatırım yapmayı amaçlamaktadır.

Markasını geleceğe taşımayı amaçlayan Özdoğu Mermer, mermercilik anlayışını modernize ederek, bu anlayışı geliştirmeyi ve gelecek nesillere aktarmayı hedeflemektedir.

Doğru politika ve doğru strateji ile yaptığı yatırımları karlı hale getirmek için çalışan Özdoğu Mermer, ekonomiye sağladığı bu katmadeğer ile Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunmaktadır.

Kalite Politikası
En iyi yatırımın ‘insan’, kalitenin de insanla geldiğinin bilincinde olan Özdoğu Mermer, “en iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket ederek, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Eğitim desteğiyle insanını güçlendiren Özdoğu Mermer, üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde de, ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Pazarlama ve satış sürecinde de hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Özdoğu Mermer, bu alandaki başarısını müşteri memnunniyetinde göstermiş, yıllar içinde karlılığını katlayarak büyütmüştür.

Özdoğu Mermer, kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. Bu doğrultuda da insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Süreklilik
Özdoğu Mermer’in sektördeki en büyük farklarından biri de hammadde ve ürün sürekliliğini garanti etmesidir. Kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir bir anlayışla yapılan üretim, yüksek stok kapasitesi, kısa sürede teslim anlayışına dayalı pazarlama stratejisi ve doğru fiyat politikası ile müşterilerine güven vermektedir.

Özdoğu Mermer, tüm bu iş süreçlerini, geleceği bugünden tasarlayarak yürütmektedir.

Sosyal Sorumluluk
Doğanın insanoğluna hediyesi olan mermeri, işleyerek kullanılabilir hale getiren Özdoğu Mermer, sosyal sorumluluk projelerine destek vererek, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getirmektedir. Bugün dünyayı kaplayan sentetiğin aksine doğal taş çıkartan ve işleyen Özdoğu Mermer, insana ve yaşam alanlarına doğal malzeme sağlamaktadır.